Bana Selam Ver

                  Günaydın

    Günlük hayatımızda iyi dileklerin kullanımını arttırmak ve selamlaşma teması çerçevesinde  birbirimizle   iletişimimizin güçlenmesi için elimizde  pankartlarla sokaklardayız; her an her köşeden  karşınıza çıkabiliriz.

        Gülümseten Kutu

     Gülümsetmek bambaşka bir hikaye. İnanamıyorsunuz. Uykusuz kalmaya, erken kalkmaya, yüzlerce insanla konuşmaya, yemek yemeyi unutmaya başlayabilirsiniz ama o paketlerin minikleri nasıl kıpır kıpır yapacağını, onların soğuk bir günde kutuya konmuş yumuşacık bir kazakla, battaniyeyle ısınacağını bilmek; bol bol koymaya çalıştığını şekerlemeleri nasıl bir heyecanla açacaklarını düşünmek, her şeye bedel dedirtti. Her şeye bedel arkadaşlar!

             Gülümseme Kartı

   Gülümsemeler bizim en büyük başarımız ve mutluluğumuz.

                    Oku Tanış

   Kitap okumanın yeri de zamanı da yoktur diyerek ortaya koyduğumuz bu etkinlik çerçevesinde birçok yerde kitap  okuduk.

İyilik Şampiyonası

İlkini Tuzla’da düzenlediğimiz İyilik Şampiyonası’nda 2.5 ay içerisinde 182.000 kitap, 37.000 kalem, 25.000 defter, 10.000 kıyafet, 13. 500 oyuncak, 220 ünite kan toplandı. 2.000 ağaç dikildi, 50.000'den fazla Gülümseme Fotoğrafı çekildi, 1 Su kuyusu açıldı, 8 Katarakt ameliyatı yapıldı, 7 öğrenciye %100 dershane bursu temin edildi. Yaşlılar, kimsesiz çocuklar, engelliler ziyaret edildi. Onların mutluluğu için eğlenceler organize edildi.

Şampiyonanın farklı bölümleri 9 televizyonda toplam 1 saat 57 dakika haber oldu. 14 Gazetede haberimiz ya da röportajımız yayınlandı. Sosyal Medya fenomenleri tarafından proje tartışıldı.

Bize Katılın

Sizde Organize Deliler ekibine katılın, etkinlik ve projelerimizde yer alın.

Duyurular

Organize Deliler Akademi başlıyor!

Son başvuru

 15 Mart 2019

İletişim

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon

Organize Deliler

OrganizeDeliler

organizedeliler